FFA cs Go [CS:GO] FFA 194.153.119.18:27015 Steam steam
Serwer War3 cs [CS 1.6] Zombie CSO 185.25.149.31:27015 [S/NS] steam
Serwer War3 cs [CS 1.6] Warcraft 3 185.25.149.31:27016 [S/NS] steam
Serwer Teamspeak 3 TeamSpeak ts.volta-sq.pl 3.0

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Podsłuch?

Kiedyś było inaczej Awatar Paradoxalny

Podsłuch?

Czy istnieje jakaś możliwość sprawdzenia czy telefon jest na podsłuchu?

Nie mam klasycznego echa, jakie często występuje w czasie gdy telefon jest na podsłuchu, aczkolwiek jakiś czas temu spędziłem trochę czasu na komisariacie jak i na dołku, a telefon w tym czasie przebywał w nieznanym mi miejscu i rękach.

Od tamtego czasu... kurwa nie wiem jak to wyjaśnić napiszę inaczej.

Wiecie pewnie jaki dźwięk wydają głośniki, gdy telefon leży obok nich i dochodzi połączenie, albo sms. No i właśnie o to chodzi, że ten dźwięk występuje bardzo często, mimo iż nie mam żadnych połączeń i sms dochodzących. W telefonie nie są włączone żadne aplikacje, które mogły by łączyć z netem, czy też pobierać jakieś pliki.

Przed pobytem w placówce policji, takowego problemu nie napotkałem, czy może oznaczać to, że coś jest nie tak?

Yebany Czarnuch

Odp: Podsłuch?

Ja bym zaniosl telefon do jakiegos speca od komoreczek, niech sprawdzi.

A jak bedzie, to zawsze mozna te faje oskarzyc o zalozenie podsluchu bez nakazu ale to juz jak Ty wolisz.
    Black to borowka i nic na to nie poradzimy. Raz jest fajny raz jest strasznym skurwysynem ... (bez obrazy)

by pnowned.

Jak Android to w sumie łatwa sprawa - szukasz jakiejś podejrzanej aplikacji której instalacji nie kojarzysz. Jakbyś nie znalazł nic a dalej masz obawy to reset softu, uprzednio zgrywając sobie dane a potem przywracasz.

Life is brutal Awatar JaCo

e ale jak nie pobiera i nie wysyła danych (domyslam sie ze masz cos takiego jak wylaczenie transmisji danych) to raczej moze nie zalezec od softu i programów ;> bo zakładam, że wyłączyles dostep do neta.

tak, mam wyłączoną transmisje danych, ale czy to ma coś wspólnego z softem?

@Zenek, a jak zrobić reset softa (LGE430)? Mam Backup'a.

Użytkownik Awatar *Muffin*

Nie znam się ale Zenek czemu od razu wyjeżdżasz z aplikacjami. Jest wiele rodzajów podsłuchu co można zaobserwować oglądając filmy ( zły przykład ale jest faktem ) .
    Ciekawa sprawa.

Pomyślałem od razu o podsłuchu software'owym, bo taki jest najłatwiejszy do założenia i najtańszy. Ogólnie to nie znam sytuacji ale jednak sądzę, że takiego porządnego podsłuchu nie zakładają każdemu jak leci, bo to jednak droga zabawka, no i jestem pewien, że na taką to by już potrzebowali nakazu. Wracając do tematu to reset fabryczny robisz tak, aczkolwiek chciałbym zauważyć, że jeśli masz jakieś uzasadnione obawy, że jesteś na podsłuchu to nic nie zrobisz, bo mogą się zwrócić bezpośrednio do operatora i mieć o Tobie wszystko.

Dokładnie, nie jestem jakimś bosem, aby chcieli wydawać "fortunę" na jakieś zabawki ala James Bond, aczkolwiek od płotek do rekinów.

Myślę, że unieszkodliwienie owego podsłuchu, jeśli takowy w ogóle jest, załatwi sprawę.
    Jest to bardziej prywatna wendetta, pewnych stróżów prawa, a nie jeżeli zorganizowana akcja, na którą mają pozwolenie z góry.

Wykonałem właśnie reset fabryczny, poczekam i zobaczę efekty albo ich brak.

---------- Wiadomość dodana o 16:27 ----------

I dobrze i źle, bo dźwięków już głośniki same z siebie nie wydają, mimo iż telefon długo przy nich leżał, ale to oznacza, że coś było na rzeczy. Dziękuje za pomoc.